м. Полтава, пл. Незалежності, 1Б
Пн - Пт: 09:00 - 20:00, Сб - Нд: 09:00 - 16:00
ru ua

Лікування ясен

Своєчасне лікування ясен - успіх наявності здорових зубів

Здорові зуби вимагають правильного догляду, тому дуже важливо відвідувати стоматолога планово - хоча б один раз в півроку. Планове звернення до стоматолога дозволяє уникнути безлічі неприємних проблем, пов'язаних із захворюваннями ясен. Раннє виявлення проблеми в більшості випадків гарантує відмінний результат при невеликих зусиллях. Патологія пародонту є однією з найбільш частих і небезпечних для порожнини рота. Захворювання такого роду можуть довгий час не проявляти себе, тому без проходження кваліфікованого огляду вам навряд чи вдасться дізнатися, що пора зайнятися лікуванням ротової порожнини, зубів або ясен.

Потрапити на лікування до стоматолога на самому початку запального процесу вкрай бажано, так як проблему на цьому етапі можна вирішити простою корекцією гігієнічних навичок. Лікар-стоматолог допоможе вам навчитися правильно очищати зуби, що дозволить прибрати більшу частину утворився наддесневого нальоту, який і є одним з головних ворогів здорових зубів і ясен. Крім цього лікар проведе процедуру чищення, яку потрібно буде повторити кілька разів для закріплення результату і запобігання виникнення хвороби повторно.

Вартість лікування ясен безпосередньо залежить від складності захворювання. Чим запущеними стан пацієнта, тим більше сил і часу доведеться витратити. Якщо наддесневой наліт просунувся далі і потрапив під ясна, то без втручання фахівця людині не під силу розібратися з даною проблемою. Сучасна стоматологія пропонує велику кількість методів лікування, тому вибирати відповідний доводиться в кожному випадку індивідуально.

У разі виникнення неглибоких пародонтальних кишень видалення відкладень з-під ясна може проводитися під час процедур професійної гігієни. Після процедури ясна приймає роздратований стан на термін в два тижні. Через цей час лікар проводить огляд, щоб переконатися, що з проблемою відкладень під яснами покінчено. Важливо перевірити, щоб були видалені всі відкладення, так як неповний результат призведе до повторення хвороби. Ціни на лікування ясен в такому випадку нижче, ніж в більш запущених випадках, коли пародонтальні кишені великі через тривалої дії хвороби.

При великих пародонтальних кишенях однієї професійним чищенням не обійтися - доведеться по-справжньому лікувати зуби і порожнину рота. Лікувальні заходи призначаються лікарем-пародонтологом. Мета лікування полягає в захисті цементу зуба, так як це місце найвразливіше. Через пористу структуру цементу, в нього потрапляють всілякі мікроелементи, осідає нікотиновий наліт. Без чищення і полірування цементу не обійтися. Полірування важлива для профілактики, так як гладка поверхня цементу зуба забезпечує більш стійкий захист від нальоту. Запальні процеси спадають, коли наліт повністю прибраний. Слизова починає приймати здорове положення, все щільніше і щільніше притискаючись до кореня зуба, що спричиняє зменшення пародонтальних кишень.

Прогресивна вектор-терапія, заснована на дії ультразвуку, підійде для чутливих пацієнтів. В основі методу лежить дія ультразвуку: крапля води зі спеціальною рідиною подається на зуб за допомогою ультразвуку. Видалення нальоту сприймається менш болісно, і цей метод може служити відмінною підтримкою парадонтологічний процедурам при лікуванні серйозніших захворювань ясен.

Лікування ясен може проходити за допомогою спеціальних бальзамів, мазей, ополіскувачів і лікарських препаратів. Для пацієнтів з невеликою рухливістю зубів можна рекомендувати процедуру шинування. Лікар встановлює спеціальні конструкції, що захищають від подальшого розхитування зубів, яке можуть призвести до невтішних наслідків. Шина виконана з дроту або більш сучасного оптоволокна, і звикнути до неї можна дуже швидко. Шинування більшою мірою є профілактикою, і користь від цієї процедури значна.

Лікування ясен в Полтаві можна здійснити в нашій клініці. Ми допомагаємо пацієнтам самого різного профілю: від планових оглядів і невеликих процедур з чищення ясен і порожнини рота до лікування складних хвороб ясен. Професійний колектив лікарів проконсультує вас і запропонує оптимальний варіант лікування. Вартість лікування ясен невисока, тому наші послуги доступні всім людям, які піклуються про здоров'я зубів і ясен. Не забувайте, своєчасне звернення до стоматолога дозволяє заощадити не тільки час і гроші, але і не стикатися з більш серйозними проблемами.

Ціни на лікування ясен

Складання пародонтологічної карти 110 грн
Чистка ультразвук, полірування 1 щелепа 500 грн
Кюретаж в області одного зуба 100 грн
Чистка ультразвук, Air flow, полірування, 1 щелепа 1000 грн
Контрольний візит 250 грн

Запис на прийом

Заявку прийнято!
Всі поля обов'язкові для заповнення!

Зворотний дзвінок

Очікуйте дзвінка
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Зворотний дзвінок
Запис на прийом