м. Полтава, пл. Незалежності, 1Б
Пн - Пт: 09:00 - 20:00, Сб - Нд: 09:00 - 16:00
ru ua

Дитяча стоматологія

«Ідеал» – стоматологічна клініка для дітей

Що таке дитяча стоматологія? Це розділ медицини, що вивчає дитячу ротову порожнину. Деякі батьки не приділяють належної уваги зубкам і всієї порожнини рота своїх дітей. У них починає розвиватися таке захворювання, як карієс, потім пульпіт, що переходить в періодонтит, який може закінчитися видаленням зуба. Яка причина такої зневаги? Батьки вважають, що про тимчасові молочних зубах можна не турбуватися.

Це помилка багатьох батьків. Справа в тому, що через видалення зуба може початися зміщення інших зубів. У дитини погіршується жувальна ефективність, інфекція з каріесних зуба проникає в шлунок і негативно впливає на весь організм дитини.

Карієс - це патологічний процес, який в першу чергу характеризується демінералізацією твердих тканин зуба. За глибиною карієсу виділяють такі види:

Завдяки сучасним технологіям, дитяча стоматологічна клініка Ідеал в місті Полтава, вважається однією з кращих відділень серед стоматологічних клінік. У цій клініці працюють такі фахівці: терапевт, дитячий стоматолог, ортодонт і ін. Всі співробітники клініки мають великий досвід роботи з пацієнтами раннього віку.

У Полтавській стоматологічній клініці працюють лікарі, добре знайомі з дитячою психологією. Персонал клініки Ідеал легко знаходить правильної підхід до дитини, у своїй роботі використовує тільки кращі матеріали і сучасні технології, що сприяють комфортному лікуванню зубів високої якості. Дитина не буде боятися, і мучитися від болю. Перед ін'єкцією з знеболюючим засобом йому буде запропонована спеціальна заморожуюча цукерочка, а лікування карієсу буде проходити без втручання бор машини.

У кріслі у ортодонта дитина не відчує дискомфорту. Сучасні методи вирівнювання зубів, які застосовуються в клініці Ідеал, зроблять усмішку дитини красивою надовго. Юні пацієнти будуть із задоволенням відвідувати лікаря. Дитячий ортодонт займається зубками не тільки підлітків, але малюків.

Дорогі батьки, не втрачайте час, приводьте своїх дітей в клініку Ідеал, для того, щоб якомога раніше зробити огляд порожнини рота, провести необхідне лікування або просто для ознайомлення про правильний догляд за зубами.

І не забувайте: поки ваша дитина ще маленький, потрібно розповісти і навчити скільки часу і як правильно чистити зуби, як доглядати за ротовою порожниною, як полоскати рот і що буде якщо все це не виконувати.

Ціни на лікування зубів у дітей

Фторування зуба емальгерметізуючім ліквід, фторсодержащих лаком, 1 зуб 100 грн
Психологічна підготовка пацієнта 200 грн
Періодонтит молочного зуба додатковий візит 200 грн
Професійне чищення (1 щелепа), навчання гігієні порожнини рота 385 грн
Видалення молочного зуба 110 грн
Дитяча чистка Air flow, 1 щелепа 250 грн
Герметизація фісур 635 грн
Пульпіт молочного зуба 695 грн
Пульпіт молочного зуба (додатковий візит) 200 грн
Періодонтит молочного зуба 985 грн
Видалення молочного зуба при патологічної резорбції 390 грн
Реставрація молочного зуба 750 грн
Карієс молочного зуба 650 грн
Профілактика 780 грн

Запис на прийом

Заявку прийнято!
Всі поля обов'язкові для заповнення!

Зворотний дзвінок

Очікуйте дзвінка
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Зворотний дзвінок
Запис на прийом