м. Полтава, пл. Незалежності, 1Б
Пн - Пт: 09:00 - 20:00, Сб - Нд: 09:00 - 16:00
ru ua

Брекети

Брекети - інструмент для виправлення прикусу

Слово брекети прийшло до нас з англійської мови і означає скоби. Перші брекети були дуже великі і некрасиві, викликали значний дискомфорт в порожнині рота людини. З цієї причини багато хто відмовлявся їх носити. На даному етапі розвитку ортодонтії представлені брекет-системи, які можуть задовольнити будь-якого споживача. Реальним стало виправлення прикусу не тільки дітям, а й дорослим пацієнтам. Варто пам'ятати, що чим старше пацієнт, тим довше буде етап виправлення прикусу. Це пов'язано з тим, що зони зростання вже будуть сформовані.

Чому зуби нерівні?

Найчастіше причиною нерівного зубного ряду є спадковість, при цьому не варто забувати і супутні фактори. Так, наприклад, при передчасної втрати зуба, інші починають зміщуватися в бік відсутнього, тим самим деформується зубний ряд. Внаслідок втрати зуба втрачається жувальна ефективність, людина, сам того не помічаючи, починає підлаштовуватися під цей факт і жувати на іншу сторону. Це веде до перевантаження парадонта і підвищеної стертості зубів. Ось чому виправлення прикусу має не тільки естетичне, але і терапевтичне значення. Часто причиною скупченості зубів є малі, або великі розміри щелеп. Щоб визначити, яка ж саме щелепу недорозвинена, лікар-ортодонт проводить проби Ільїної-Маркосян.

Поставити брекети лікаря-ортодонта зазвичай вдається за 1.5 - 2 години, але у важких клінічних випадках цей показник може збільшуватися. Скоби фіксуються до поверхні зуба за допомогою адгезиву (клею) на вестибулярну або оральну поверхню. Перед цим ортодонт уважно вивчає діагностичні моделі і планує план лікування. Саме в цей момент доктор вирішує куди і як буде рухатися той чи інший зуб. Через брекети протягують ортодонтичну дугу, вона і буде в майбутньому рівняти прикус. Ця дуга має "пам'ять", якщо її зігнути, то, відпустивши, вона буде приймати свій первинний вигляд. Фіксують дугу до брекетів лигатурами (резиночки), але останнім часом пацієнти все частіше віддають перевагу самолігуючі брекетів - це зменшує кількість прийомів у стоматолога. Це вигідно як пацієнту, так і лікаря.

Види брекетів

Брекети можуть відрізнятися в залежності від матеріалу, з якого вони зроблені. Останнім часом популярні такі види брекетів:

Металеві брекети - найпопулярніша, перевірена, дешева і результативна система. Її можуть не вибрати тільки з тієї причини, що їй властива низька естетика. Іноді пацієнти комбінують системи: верхня щелепа - сапфірові брекети, нижня - металеві. Це знижує ціну лікування і значно приховує факт ортодонтичного лікування.

Сапфірові брекети - одна з найдорожчих видів систем. Має високі естетичні якості: в порожнині рота зливаються з емаллю зуба завдяки слині.

Керамічні брекети - альтернатива сапфіровим брекетів в ціні: також задовольняють високі естетичні вимоги, але при цьому вони більш крихкі.

Пластикові брекети - мають високу естетику, доступну ціну. Їм властива всіх пластмас - вбирати барвники. Тому пластикові брекети незначний час будуть задовольняти вашим вимогам.

Брекети з драг. металів - золоті брекети, які розташовуються з мовній боку. Їх часто пацієнти називають "невидимі брекети", але їх справжня назва - лінгвальні брекети.

Ціну на брекети ви можете подивитися в розділі "Прайс", або зателефонувати нам по телефону, вказаному в розділі "Контакти".

Якщо ви зважитеся зайнятися ортодонтичним лікуванням, то доктора нашої клініки саме те, що вам потрібно. Індивідуальний підхід, доступні ціни, гарантований результат - все це характерно для нашої стоматології. Чекаємо Вас.

Металеві брекети 10000 грн
Сапфірові брекети 15000 грн
Лінгвальні брекети 18000 грн
Консультація ортодонта 250 грн

Запис на прийом

Заявку прийнято!
Всі поля обов'язкові для заповнення!

Зворотний дзвінок

Очікуйте дзвінка
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Зворотний дзвінок
Запис на прийом