м. Полтава, пл. Незалежності, 1Б
Пн - Пт: 09:00 - 20:00, Сб - Нд: 09:00 - 16:00
ru ua

Стоматологічний туризм

Новий напрямок туризму - стоматологічний

Кілька років тому в Україні з'явився новий напрямок туризму, яке отримало назву стоматологічний туризм. В його основі лежить принцип поєднання приємного з корисним - поєднати відпочинок з турботою про здоров'я своїх зубів. В Європі стоматологічний туризм відомий вже кілька десятиліть. Компанії, що займаються наданням послуг за таким туризму, розробляють цілі туристичні маршрути, потенційно привабливі для мандрівників. На сьогоднішній день стоматологічний туризм - це симбіоз великої кількості запропонованих послуг, якісне індивідуальне обслуговування, допомога в оформленні всіх необхідних документів, а крім того і цікаві туристичні маршрути.

Стоматологічні тури пропонують вам відвідати наймальовничіші міста України, де туристів чекатимуть не тільки місцеві визначні пам'ятки і культура, але і можливість з користю провести свою відпустку, приділивши увагу здоров'ю своїх зубів. В рамках таких турів компанії, що пропонують подібний вид туризму, не тільки повністю враховують індивідуальні побажання кожного пацієнта, а й пропонують запам'ятовується програму перебування в даному історичному місці.

Росіяни також мають відмінну можливість відвідати в рамках стоматологічного туризму сусідню країну, де їх очікують більш привабливі ціни на весь спектр стоматологічних послуг, а також незабутній відпочинок. Кваліфікована допомога першокласних фахівців, комфортабельне проживання в попередньо вибраному готелі, цікаві туристичні маршрути і невисока вартість стоматологічних послуг - ось далеко неповний перелік послуг, які може запропонувати даний вид туризму. Так що згідно з даними статистики напрямок це досить перспективний і найближчим часом очікується істотне збільшення інтересу до нього з боку туристів.

Прикладом клініки, яка надає повний спектр стоматологічних послуг в рамках таких турів, є клініка "Ідеал", вже не перший рік працює в цьому напрямку. Ця клініка пропонує увазі всіх пацієнтів унікальну можливість стоматологічного туризму, що об'єднує як можливість отримання високоякісних послуг, так і прекрасного відпочинку. «Ідеал» - це європейська якість стоматологічних послуг, кваліфіковані фахівці, найсучасніше обладнання, матеріали та лікувальні методики, що мають відношення до лікування, імплантації або протезування зубів, а також їх діагностики та профілактики. Крім цього фахівці клініки готові запропонувати вам найсучасніші системи для протезування та реставрації зубів, метало- та безметаловой кераміки, а також для відбілювання зубів.

Ще одним позитивним моментом є той факт, що наша стоматологічна клініка не обмежується тільки лікуванням зубів, в ній ви також зможете отримати будь-які профілактичні послуги, що дозволить найближчим часом більше не планувати візитів до стоматолога. І це не порожні слова -своєчасно подбавши про запобігання появи і розвитку захворювань, пов'язаних із зубами і яснами, складовими стандарти професійної гігієни порожнини рота, ви зможете уникнути розвитку нових захворювань на найближчий час. А адже здорові зуби - запорука здоров'я всього організму.

Елітна стоматологія, як правило, коштує дуже і дуже недешево. Однак ми не сумніваємося, що ціни в нашій клініці зможуть вас приємно здивувати. Крім комфортних цін обстановка і антураж клініки також покликані забезпечувати максимальний комфорт своїм клієнтам. Сама будівля спроектована з урахуванням кращих досягнень стоматологічної практики та аналізом досвіду лідируючих стоматологічних клінік Америки і Європи. При його будівництві застосовувалися самі передові будівельні та оздоблювальні матеріали. Приміщення обладнані сучасною системою вентиляції, заснованої на припливно-витяжній методі повітрообміну і кондиціонування повітря. Строгий і діловий дизайн холу і лікувальних кабінетів, зручні меблі та система звукопоглинання розташовують клієнтів до релаксації і заспокоєння. Все це, а також висока спеціалізація фахівців нашої клініки, допоможе вам відчути поєднання якості наданих послуг і супутнього комфорту.

Запис на прийом

Заявку прийнято!
Всі поля обов'язкові для заповнення!

Зворотний дзвінок

Очікуйте дзвінка
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Зворотний дзвінок
Запис на прийом