м. Полтава, пл. Незалежності, 1Б
Пн - Пт: 09:00 - 20:00, Сб - Нд: 09:00 - 16:00
ru ua

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів: про красивих зубах замовимо слово

Про красиві, білі, ідеально рівні зуби мріють багато. «Голлівудська» усмішка не тільки омолоджує особа, але привертає увагу, спонукає до спілкування, робить людину більш впевненою в собі, і, в підсумку, успішніше в будь-яких починаннях. Якщо природа не наділила людину такими зубами, не потрібно залишатися в тіні, так як сучасні технології творять чудеса: відбілювання зубів є практично повсюдно і пропонують його багато стоматологічні клініки різних міст країни.

Відбілювання зубів в Полтаві є комплексом маніпуляцій, спрямованих на те, щоб висвітлити зубну емаль і повернути їм природну білизну. Погіршення кольору зубної емалі відбувається з різних причин. Основними з них є:

 • куріння
 • вікові зміни в організмі
 • вживання продуктів, що володіють фарбувальними властивостями (кави та чаю, шоколаду та буряка, чорниці та чорної смородини)
 • захворювання і застосування деяких видів медичних препаратів
 • підвищеного рівня фтору в споживаної води та їжі
 • наслідки лікування каналів.

Перераховане вище свідчить про те, що людей, які страждають даним недоліком, досить багато. Саме тому, незважаючи на вартість, відбілювання зубів в Полтаві, як і в інших містах, є досить затребуваною послугою: маючи можливість, люди бажають виправити недолік. На вибір впливає і те, що процедура:

 • нешкідлива
 • безболісна
 • чи не порушує структуру емалі
 • забезпечує стійкий результат надовго
 • доступна за ціною різним категоріям наших співвітчизників.

Особливості відбілювання зубів

Відбілювання зубів може бути виконане як професійно, так і вдома. Проведення маніпуляцій в домашніх умовах займає досить тривалий час (курс розрахований на 2-3 тижні) і, як правило, не дає такого разючого ефекту, як процедури, реалізовані професіоналами. Справа в тому, що фахівці орієнтуються в видах і особливостях відбілюючих засобів, використовують професійні технології, мають досвід проведення процедур.

Пропоновані методики відбілювання зубів

Сьогодні стоматологи пропонують кілька методик відбілювання зубів. Серед найбільш популярних:

 • Air Flow. Зуби очищають за допомогою суміші, що включає повітря, воду і м'який абразивний порошок. Субстанція подається під тиском і видаляє пігментований зубний наліт. Така методика дозволяє освітлити зуби на 2 тони
 • Zoom3. На зуби наносять спеціальний гель, активація якого відбувається під впливом спеціального світла. Відбілити зуби можна на 8-12 тонів.

Використовуючи гель і ультразвук, зубну емаль відбілюють на 5 тонів. При цьому видаляється наліт, поддесневой і наддесневой камінь, промиваються пародонтальні кишені і поліруються поверхні зубів. Відбілювання зубів на 5-8 тонів можливо за допомогою гелю і лазерних променів. Цей спосіб є найбільш м'яким і щадним, зменшує чутливість зубів, ущільнює зубну емаль.

 • Система Yotuel дозволяє провести відбілювання зубів на внутрішньому шарі зуба - дентин.

Ціни на відбілювання зубів залежать від методики, тривалості курсу, цінової політики клініки.

Протипоказання до відбілювання зубів

Незважаючи на популярність і затребуваність процедури, відбілювання зубів проводити можна не всім людям. Існує цілий ряд захворювань, при яких воно небажано, а то і зовсім протипоказано. До них відносяться цукровий діабет, пародонт, карієс. Вибілювати зуби можна також в період носіння брекетів, годування грудьми, прийняття процедур фотохіміотерапії, а також під час вагітності. Відмовляються від маніпуляцій при меланомі, гіперчутливості зубів, алергії на що містяться в відбілюючих засобах компоненти.

Хочете повернути собі білосніжну усмішку, а заодно красу і впевненість в своїй чарівності? Здійснити чудове перетворення - відбілювання зубів можна вже сьогодні!

Ціни на відбілювання зубів

Дитяча чистка Air flow, 1 щелепа 250 грн
Чистка в області одного імпланта Air flow, порошком з гліцином 275 грн
Чистка Air flow, 1 щелепа 500 грн
Чистка ультразвук, полірування, 1 щелепа 500 грн
Чистка Air flow порошком із гліцином, 1 щелепа 880 грн
Чистка ультразвук, Air flow, полірування, 1 щелепа 855 грн
Програма догляду за зубами після зняття брекет-системи, 1 щелепа 700 грн
Професійне відбілювання зубів лампою Beiond, 2 щелепи 4240 грн
Домашнє відбілювання, курс лікування з каппами 4840 грн

Запис на прийом

Заявку прийнято!
Всі поля обов'язкові для заповнення!

Зворотний дзвінок

Очікуйте дзвінка
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Зворотний дзвінок
Запис на прийом