м. Полтава, пл. Незалежності, 1Б
Пн - Пт: 09:00 - 20:00, Сб - Нд: 09:00 - 16:00
ru ua

Протезування зубів

Протезування зубів - врятування для беззубих щелеп

Протезування зубів - це одне з основних напрямків в стоматології. Кінцевою метою протезування зубів є відновлення жувальної ефективності. Мало хто знає, що відсутність навіть одного зуба значно впливає на цей показник і тягне за собою серйозні наслідки. Так, наприклад, першими, найчастіше, видаляють шості зуби. Це відбувається з тієї причини, що вони прорізуються найпершими з постійних зубів. Відбувається цей процес в шість років. З цього і страждають вони більше ніж інші постійні зуби. А адже перші моляри - це жувальний центр всієї зубощелепної системи. Саме на цей зуб надходить основне навантаження в акті жування їжі. Звичайно ж без одного зуба можна прожити ... Вся проблема в ефекті Попова-Годона: зуби починають зміщуються в бік відсутнього зуба, так як не відчувають з його боку опори. В результаті цього процесу частково втрачається жувальна ефективність і сусідніх зубів, а так само зуба-антагоніста.

Тому протезування зубів ми радимо проводити своєчасно, тим більше що однією з найсильніших сторін нашої клініки є ортопедична стоматологія. Лікарі мають колосальний досвід роботи. Всі зубні протези має високу якість, бо робляться з якісних, дорогих матеріалів. У кожному конкретному випадку підбирається та чи інша ортопедична конструкція, яка максимально показана в даній клінічній ситуації. Протезування може бути незнімним (вініри, вкладки, накладки, мостовидні протези, металокерамічні коронки, безкаркасна кераміка і т.д.), умовно знімним (бюгельні протези з фіксацією на Кламер, протези з фіксацією на телескопічні коронки і ін.) І повне знімне протезування (повний знімний протез).

Ті рішення в стоматології, які 10 років здавалися футуристичними, сьогодні дуже активно впроваджені в стоматології. Мова про протезування зубів на імплантатах. Останнім часом все частіше лікарі-ортопеди віддають перевагу саме цьому варіанту. Так, наприклад, при дефекті одного зуба вам не потрібно депульпувати сусідні здорові зуби і обробляти їх під ортопедичну конструкцію. Імплант в цьому випадку буде повністю автономної структурою, що не впливає на сусідні зуби. До того ж в мостовидний протез ніяк не пов'язаний з кісткою відсутнього зуба, а це буде призводити до атрофії кістки (зменшення обсягу кістки). З іншого боку імплантат, що нагадує коріння зуба, постійно впливає на кістку, тим самим стимулюючи її зростання.

Вартість протезування зубів залежить від ступеня складності завдання, поставленого перед лікарем-ортопедом, і від вибору конструкції. Також ціна на послуги ортопеда може зрости в тому випадку, якщо дефект в естетично важливій зоні (лінія посмішки). У цьому випадку значно зростають естетичні вимоги пацієнта до кінцевого результату, що, в свою чергу впливає на вартість роботи.

І пам'ятайте, прийшовши в нашу клініку, ви завжди отримаєте стоматологічну допомогу екстра-класу.

Ціни на відновлення зубів

Консультація лікаря-стоматолога з подальшим лікуванням 0 грн
Консультація лікаря-стоматолога (якщо пацієнт звернувся тільки за консультацією) 250 грн
Планування складного естетичного лікування 3500 грн
ВІНІРИ
Тимчасова коронка 810 грн
Керамічна конструкція, вінір стандарт 5500 грн
Керамічна конструкція, вінір преміум 6000 грн
Керамічна конструкція, вінір висока естетика 7000 грн
Цирконієва конструкція, повна анатомія, стандарт 3800 грн
Цирконієва конструкція, повна анатомія, преміум 5500 грн
Цирконієва конструкція, повна анатомія, висока естетика 6000 грн
Керамічна конструкція, вкладка Inlay / Onlay з цифрового відбитка, стандарт 3685 грн
Керамічні конструкції, Премиум Inlay / Onlay 5500 грн
Керамічні конструкції, висока естетика Inlay / Onlay 6000 грн

Запис на прийом

Заявку прийнято!
Всі поля обов'язкові для заповнення!

Зворотний дзвінок

Очікуйте дзвінка
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Зворотний дзвінок
Запис на прийом