м. Полтава, пл. Незалежності, 1Б
Пн - Пт: 09:00 - 20:00, Сб - Нд: 09:00 - 16:00
ru ua

Лікування зубів

Лікування зубів - важливий момент в догляді за собою

Лікування зубів - дуже важливий процес у вашому житті. Адже чим частіше ви ходите до стоматолога-терапевта, тим довше ви будете мати в роті свої здорові зуби. До процесу лікування зубів кожна людина повинна підходити з великою відповідальністю. Бо результатом якісної санації порожнини рота є красива, природна посмішка.

Варто розуміти, що лікар стоматолог-терапевт стикається у своїй практиці з завданнями різної складності, від цього і залежить вартість роботи доктора. Лікування зубів - процес індивідуальний: може проводитися в кілька прийомів, вимагати додаткових витрат. Різні клінічні ситуації можуть зажадати застосування різних за ціною і якістю пломбувальних матеріалів, додаткових девайсів (апекслокатор, Ендомотор, ультразвук).

Карієс - це патологічний процес, який в першу чергу характеризується демінералізацією твердих тканин зуба. За глибиною карієсу виділяють такі види:

  • Карієс стадії плями - поверхня емалі не має шорсткості, адже процес в початковій стадії, лікування в стадії плями зводиться до його видалення і реминерализирующей терапії розчинами натрію фториду і кальцію глюконату.
  • Поверхневий карієс - поверхня емалі має шорсткість, зуб незначно реагує на термічні подразники, кисле, солодке. Лікування вимагає препарування в межах емалі, ремінералізуюча терапія.
  • Середній карієс - ураження твердих тканин зуба в межах плащового дентину, болю на термічні і хімічні подразники стають більш чільнимі і тривалими. Лікування середнього карієсу полягає в препаруванні зуба, медикаментозної обробці, постановці пломби.
  • Глибокий карієс - карієс доходить до околопульпарного дентину, зуб значно реагує на різні подразники. Часто глибокий карієс важко диференціювати з фіброзним пульпітом. Лікування полягає в препаруванні, медичної обробці порожнини, накладення прокладки (лікувальної, ізолюючої), постановці пломби.

 

У нашій клініці робота стоматолога-терапевта зводиться до таких етапів: діагностика, профілактика і безпосередньо лікування. Всі діагнози ставляться при ретельному зборі анамнезу з урахуванням клінічної картини і підтверджуються рентгенодіагностики. Лікування зубів здійснюється за допомогою професійного, сучасного обладнання, перевірених методів лікування і високоякісних матеріалів. Багато уваги приділяється кольором і фактурою поверхні пломби, що дуже важливо в естетично значущою зоні.

Наші стоматологи-терапевти регулярно відвідують семінари і конференції, що дає можливість весь час підвищувати рівень роботи. З цієї причини ви можете бути впевнені в якості виконаних процедур.

Ціни на лікування зубів

Консультація лікаря-стоматолога з подальшим лікуванням 0 грн
Консультація лікаря-стоматолога (якщо пацієнт звернувся тільки за консультацією) 250 грн
Знімок 100 грн
Тимчасова лікувальна пломба 700 грн
Анестезія 100 грн
Лікування початкового карієсу 820 грн
Лікування среднього карієсу 1100 грн
Лікування глибокого карієсу 1300 грн
Зміна кольору чи форми зуба фотополімерним матеріалом 1980 грн
Художня реставрація 2970 грн
Лікування каналів під мікроскопом резец, ікло 1650 грн
Лікування каналів під мікроскопом премоляр 1920 грн
Лікування каналів під мікроскопом моляр 3130 грн
Видалення стороннього тіла, обробка раніше леченого, каналу зі складною анатомією 1000 грн
Зміна кольору чи форми зуба фотополімерним матеріалом 1980 грн
Видалення зуба (просте) 650 грн
Видалення зуба (складно) 1250 грн
Видалення зуба (атиповий) 3000 грн
Видалення зуба ретінованого чи зуба мудрості от 2380 грн

Запис на прийом

Заявку прийнято!
Всі поля обов'язкові для заповнення!

Зворотний дзвінок

Очікуйте дзвінка
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Зворотний дзвінок
Запис на прийом