м. Полтава, пл. Незалежності, 1Б
Пн - Пт: 09:00 - 20:00, Сб - Нд: 09:00 - 16:00
ru ua

Імплантація зубів

Імплантація - технологічний прорив у протезуванні

Імплантація зубів в Полтаві має досить велику історію. Вперше в клініці «Ідеал» був поставлений імплантант близько 10 років тому. На той час багато пацієнтів і доктора ставилися до імплантології досить скептично, але ось уже через багато років багато професіоналів все частіше віддають перевагу імплантації зубів.

Сам вираз "імплантація зубів" щось некоректне, тому що впроваджують в організм не зуб, а матеріал небіологічного походження. Найчастіше - це титанові імплантати циліндричної форми, що мають гвинтові насічки.

По термінах протезування на імплантатах можна виділити одноетапну і двоетапну імплантацію. При виборі одноетапною імплантації зубів, можливо протезування через кілька днів після процедури. Якщо ж була проведена двоетапна, то мова про протезування буде йти через 2-3 місяці. Багато в чому терміни протезування зубів на імплантатах залежать від таких факторів як тип кістки і слизової.

Ціни на імплантацію в клініці «Ідеал» сильно варіюють. Справа в тому, що наша стоматологія працює багатьма системами імплантів, закупівельна ціна яких може відрізнятися в рази. Тому вартість багато в чому залежить від вибору системи. Це дає можливість задовольнити широке коло пацієнтів. Варто згадати і той факт, що в кожному окремому випадку можуть знадобитися додаткові втручання: сінусліфтінг (підняття дна гайморової пазухи з метою збільшити обсяг кістки), гінгівопластика (створення нових контурів слизової), остеопластика (збільшення обсягу кістки).

Перед імплантацією зубів проводяться додаткові методи обстеження: рентген діагностика, комп'ютерна томографія. Ці процедури потрібні для того, щоб визначити обсяг кістки і її щільність. Від цих показників буде залежати довжина і ширина імплантату.

Чому ж все-таки імплантація зубів? .. Найбільший плюс в тому, що при дефекті одного зуба нам не потрібно обробляти два сусідніх для фіксації мостоподібного протеза. Можливість заміщати великі ділянки адентії без застосування знімних або условнос'ёмних конструкцій. І найголовніше - ви назавжди можете забути про дискомфорт повного знімного протезу.

Ціни на імплантацію зубів

Імплант Alfa bio, Ізраїль 13900 грн
Імплант Bicon, США 23375 грн
Імплант Straumann, Швейцарія 23375 грн
Імплант Nobel, Швейцарія 23375 грн

Запис на прийом

Заявку прийнято!
Всі поля обов'язкові для заповнення!

Зворотний дзвінок

Очікуйте дзвінка
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Зворотний дзвінок
Запис на прийом