м. Полтава, пл. Незалежності, 1Б
Пн - Пт: 09:00 - 20:00, Сб - Нд: 09:00 - 16:00
ru ua

Про нас

Індивідуальній підхід до кожного клієнта

Кожен клієнт - це особлива людина, ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені!

Новітнє технічне оснащення

Технічне оснащення наших відділень - предмет особливої ​​гордості.

Високий професіоналізм співробітників

Наші лікарі - це люди, в чиїх навичках і професіоналізмі сумніватися не можна!

Стоматологія 'Ідеал' – визнаний лідер в сфері стоматології в місті Полтава. З перших днів відкриття стоматології була поставлена висока планка сервісу, яка, з часом, піднімається тільки вище. Переступивши поріг нашого закладу, пацієнт відчуває затишок і комфорт, що дуже важливо в першу чергу для людей. У холі нашої стоматології Вас завжди зустріне адміністратор, в компанії якого ви зможете повністю розслабитися. Ви й не помітите, як підійде ваша черга до стоматолога. Безпосередньо в стоматологічному кабінеті лікар-стоматолог обстежить вашу ротову порожнину і призначить план лікування. Компанію доктору становить досвідчена, кваліфікована медсестра, тому сидячи в кріслі, ви можете повністю розслабитися і довіритися професіоналам. Тим більше, що все лікування проводиться під контролем додаткових методів обстеження: рентген діагностика, комп'ютерна томографія.

Наш персонал постійно займається самоосвітою: їздить на курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари, симпозіуми. Лікарі працюють тільки високоякісними матеріалами, що позитивно позначається на результатах проведених маніпуляцій. Адміністрація завжди стежить за новинками в сфері стоматології, з цього технічне оснащення відповідає найвищим стандартам. Висококваліфіковані лікарі-стоматологи в тандемі з новітнім технічним оснащенням дають можливість домогтися таких результатів, якими можуть похвалитися одиниці.

Стоматологія 'Ідеал' представляє весь спектр послуг. Тому, будучи нашим пацієнтом, ви можете бути впевнені в тому, що ми досягнемо бажаного результату в незалежності від складності завдання. Цінова політика вариабельна. Ми ніколи не позиціонували свої послуги як послуги тільки VIP-CLASS і ніколи не опускалися до рівня міських стоматологий. Пацієнту завжди буде запропоновано кілька варіантів лікування, що б Ви самі могли вибрати відповідну стратегію санації порожнини рота, що залежить від ваших фінансових можливостей.

Запис на прийом

Заявку прийнято!
Всі поля обов'язкові для заповнення!

Зворотний дзвінок

Очікуйте дзвінка
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Зворотний дзвінок
Запис на прийом